0212 886 60 73 - bilgi@begimgil.com.tr
Saf Su Toptan 20 Lt

Saf Su Toptan 20 Lt

20 Lt Saf Su Fiyatları: Fabrikadan dolumda geçerli 149,99 TL + Kdv'ye Gel Al fiyatlarını kaçırmayın! Saf Su bir çok farklı sektörde ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Üretim tesisimizde tanker veya hazır ambalajınıza saf su dolumu gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlı Saf Su için bizi hemen arayabilirsiniz.

Saf Su Nedir?

Deiyonize Su, SAF SU; İyonlarından ayrıştırılmış suya, saf su, deiyonize su denir. Saf su bir çok farklı sektörde ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Firmaların ihtiyaç duyduğu saf suyu (Su İletkenlik, Conductiv 0-10 < 30 uS/cm) yüksek kalite deiyonize sistemlerimiz sayesinde üretebilmekteyiz.

Saf Su Nerelerde Kullanılır?

Saf su, tıp alanından, sanayi sektörüne kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Hatta evlerde bile kullanım alanına sahiptir. - Tıp alanı, - İlaç sektörü, (İlaç Sanayi: Enjeksiyon kullanılarak hastalara verilen ilaçların üretilmesinde saf su çok önemli bir rol oynamaktadır.Örnek vermek gerekirse, diyaliz merkezlerinde bulunan cihazlar, deiyonize edilmiş saf sular ile beslenmektedir.) - Akvaryum, - Otomobil aküsü, Özellikle çok miktarda akülü araç kullanan firmalarda akü suyuna saf su ekleme işlemi başlı başına dikkat gerektiren bir iş olur. Firmalar saf su temininde sorun yaşar, teknik eleman soruna kendi bilgisi dahilinde müdahale eder. Fakat iş sorun yarattığında dikkat edilen bir konu haline gelir. - Aküler için uygun deiyonize saf suyu firmamızdan temin edebilirsiniz. - Kozmetik sanayi, (Parfüm, yangın söndürme ve benzeri kimyasalaların üretiminde sprey etkisiyle iyonların bozunmaya yol açmaması için tercih edilir.) - Tekstil sektörü, (Tekstil boyası yapılırken suyun sürekli değişmesi, tekstil boyalarındaki istikrarı ve kaliteyi etkilediği için, deiyonize sistemlerle işlenen yüksek kaliteli saf suları kullanırlar.) - Alkollü içecekler ve hatta, meyve sularına kadar pek çok yerde saf su kullanılmaktadır. - Tel erozyon tezgahları üzerinde direnç olarak gösterilen (MegaOHM) ve iletkenliğin tersi olan birim saf suyla artar ve makinenin hızlı ve verimli çalışmasını sağlar. - Sanayide elektriksel özelliklere karşı hassas olan cihazlar için kullanılır. - Döküm Sanayi, (Döküm sanayinde kullanılan kalıp soğutma suları mutlaka deiyonize işlemden geçerek saf su halinde kullanılır. Bunun sebebi ise kalıpların içerisinde oluşan taşlar üretim kalitesini ve süresini etkiler. Bu nedenle saf su ihtiyacı hissedilir.) Saf Su üretim tesisimizde tanker veya IBC ambalajlarınıza saf su dolumu gerçekleştirmekteyiz.

Saf Su Kullanım Alanları

 • Forklift batarya (akü) suyu
 • Kapalı çevrim (rankine çevrimi) suyu
 • Soğutma - Isıtma çevrimleri suyu
 • Eloksal, çinko, galveniz, elektroliz banyo kaplama suyu
 • Kimyasal üretim suyu
 • Boya üretimi su katkısı
 • İlaç katkısı suyu
 • İndüksiyon Ocakları Suyu
 • Tel erozyon makinası suyu
 • Plastik enjeksiyon makinası suyu
 • Proses suyu
Kullanım açısından geniş bir yelpazeye sahip olan saf suyu kişisel bakım ve temizliğinizde kullanmayınız.